Esense - webdesign, který má smysl

Vaše poptávka na tvorbu internetové prezentace odstartuje celý proces jejího vzniku. Poptávka by měla stručně specifikovat o jaký projekt se jedná, jakou bude mít strukturu, co bude prezentovat a jaký bude mít rozsah. Pokud nám informace, které poskytnete, budou stačit, tak bez váhání začneme s tvorbou cenové nabídky. V opačném případě si dovolíme Vám ukradnout ještě chvilku času na doplnění potřebných detailů, a to buď telefonicky, emailem nebo na osobní schůzce, podle toho, jak Vám to bude vyhovovat.

Vypracování nabídky

Po zjištění všech pro nás důležitých parametrů Vám bleskurychle vytvoříme cenovou nabídku, která bude obsahovat podrobně rozepsané jednotlivé položky tvorby (grafický návrh, tvorba html šablon, programování ...), cenu za každou část a celkovou cenu za kompletní realizaci.

Přidáme taky vybrané reference a profil naší firmy a případně Vám doporučíme další naše služby nebo produkty, o kterých si myslíme, že by pro Vás mohly být zajímavé.

Spolu s nabídkou můžeme nezávazně vytvořit i grafický návrh, který Vám může pomoci při výběru té správné společnosti pro realizaci Vašeho projektu.

Pak už nezbývá nic jiného než nabídku obratem doručit na Vaši adresu. Pošleme Vám ji emailem ve formátu pdf, ve kterém si můžete nabídku snadno prohlédnout a pohodlně tisknout. Pokud jste z Prahy, tak u Vás také zazvoní kurýr s nabídkou v tištěné podobě, kterou si můžete pěkně osahat.


Podpis smlouvy

Pravě jste se rozhodli pro spolupráci s naší společností, děkujeme a vážíme si Vaší důvěry. Chceme, abyste byli se vším, co pro Vás uděláme na 110 % spokojeni, a proto uzavřením smlouvy o dílo zajistíme, aby došlo ke splnění závazků v řádných termínech, v domluveném rozsahu a za předem stanovenou cenu.

Při podpisu smlouvy dohodneme také konečné detaily prezentace, aby se předešlo pozdějším zbytečným změnám a opravám.


Vypracování grafického návrhu

Grafický návrh je prvním opravdovým krokem při realizaci celé prezentace. Moderní a vizuálně přitažlivé grafické zpracování, intuitivní navigace a přehledný obsah jsou kritéria, které jsou pro každou prezentaci velmi důležitá a jen při jejich vyvážené kombinaci bude mít Vaše prezentace smysl. Důležitým faktorem při tvorbě grafického návrhu je pro nás samozřejmě také Vaše představa. Vaším postřehům, názorům a nápadům budeme naslouchat a společně vytvoříme dílo, se kterým budete po všech stránkách spokojeni.

Kompletní návrh grafického zpracování dostanete ke schválení, aby jej bylo možné dopilovat před přistoupením k vlastní tvorbě celé prezentace.


Tvorba prezentace

Grafický návrh po schválení bude putovat do rukou programátorů, kteří z něj udělají plně funkční internetovou prezentaci, do které se zapracují Vámi dodané data v podobě textů, fotografií, ilustrací apod. Prezentace je nyní kompletní a může začít reprezentovat Vaši firmu.

Kompletní návrh grafického zpracování dostanete ke schválení, aby jej bylo možné dopilovat před přistoupením k vlastní tvorbě celé prezentace.
Nejlepší na celém procesu je, že Vás nebude vůbec časově zatěžovat. Po tom, co si na začátku naší spolupráce vyjasníme všechny požadavky, se můžete spolehnout, že o zbytek se postaráme my. Vy budete moci prostřednictvím internetového prohlížeče z pohodlí své kanceláře sledovat průběh naší práce.


Uvidíte, že výsledek bude mít smysl.


Webdesign

Tvorba internetových prezentací, bannerů, elektronických obchodů a internetových aplikací nám jde od ruky ...

Firemní identita & grafika

Žádná moderní a dynamická firma se dnes neobejde bez jednotné formy vizuální komunikace ...

tip Postup realizace

Seznamte se s postupem realizace internetové prezentace, který Vám pomůže s přípravou podkladů ...

tip Proč zvolit esense?

Proč pro realizaci Vašeho projektu zvolit právě naši společnost?
Protože s námi to bude mít smysl! ...


copyright © 2004 esense - webdesign, který má smysl